خانه / استاکر برقی / مرکز استاکر برقی تهران

مرکز استاکر برقی تهران

مرکز استاکر برقی تهران

مرکز استاکر برقی تهران که تولید کننده انواع استاکر هاست در این زمینه فعالیت می کند.استاکر یکی از تجهیزات انبارداری است که وظیفه اصلی آن جا به جایی کالا ها و پالت ها در ارتفاع می باشد. علاوه بر آن بارگیری بار داخل ماشین های باربری و تخلیه با از ماشین های باربری می باشد.استاکر وسیله ای است که از دو شاخک مجزا که هر دو به یک قسمت واحد متصل هستند.درواقع قسمت واحدی که از آن صحبت می کنیم ، استاکر می باشد.نام دیگر استاکر ، جک هیدرولیک است.

استاکرها ی مرکز استاکر برقی تهران به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند

  • استاکر برقی
  • استاکر دستی

قیاس استاکر برقی مرکز استاکر برقی تهران با  لیفتراک برقی

استاکربرقی مرکز استاکر برقی تهران همانطور که از نامش پیداست تماما با برق کار میکند و دارای بخشی به نام پلت فرم و سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ می باشد.این گارد محافظ در استاکر برقی مخصوص تخلیه و بارگیری سنگین تا وزن دو تن می باشد. از لحظ سرعت اگر استاکر برقی را با لیفتراک برقی مقایسه کنیم.میتوان گفت استاکر برقی برتر از لیفتراک برقی است البته این موضوع تا حد زیادی بسته به تسلط اپراتور دارد.حتی تا حد زیادی می توان گفت استاکر برقی قدرت مانور بهتری نسبت به لیفتراک برقی دارد.

مرکز استاکر برقی تهران

ویژگی های یک استاکر برقی مرکز استاکر برقی تهرانه مناسب وخوب

  • سهولت در حمل بار
  • کنترل آسان دستگاه
  • مقاومت و دوام بالا
  • جک هیدرولیک بدون نقص

اگر موارد بالا در یک استاکر برقی جمع شود ، می توان گفت که دستگاه مناسب وخوبی داریم. این ویژگی ها تنها منحصر به نوع برقی نیست.و به همه انواع استاکرربط داده می شود.

استاکر دستی :

این دستگاه نیز همانطور که از نامش پیداست.با نیروی دست کار میکند. و نسبت به انواع دیگر وابستگی بیشتری نسبت به نیروی انسانی دارد.

امیدواریم اطلاعات کافی را در زمینه استاکر برقی  به دست آورده باشید در غیر این صورت با ما درارتباط باشید.

استاکر برقی تایوانی

استاکر برقی مدل Bcd120

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *