خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی دستی

لیفتراک برقی دستی

لیفتراک برقی دستی یکی از ابزارهایی است. که به نیروی انسانی در کارخانجات. و کارگاه ها بسیار کمک می کند. امروزه کارخانجات در سراسر دنیا به سمتی می روند. که بتوانند از نیروی انسانی. کمتر استفاده کنند یا به عبارت دیگر میزان نیروی انسانی. خود را بهبود سازی کنند.

لیفتراک برقی دستی

لیفتراک به طور کلی وسیله ای است .که برای حمل و نقل و جابه جایی در ارتفاعات مورد استفاده قرار می گیرد.لیفتراک انواع مختلفی دارد.از جمله:

  • لیفتراک دوگانه سوز
  • لیفتراک برقی
  • لیفتراک دیزلی
  • لیفتراک دستی
  • لیفتراک برقی دستی

لیفتراک ها بر اساس نوع آن ها مزایا و بالطبع معایب خود را نیز دارد. به طور مثال لیفتراک برقی دستی :

لیفتراک برقی دستی برای محیط های کوچک و کارگاه های سربسته مناسب است. چرا که نیاز به شارژ کردن دارد. و پر واضح است .که برای مسیرهای طولانی و یا. در محیط های باز که امکان شارژ آن نباشد.گزینه مناسبی محسوب نمی شود.

این محصول یعنی لیفتراک برقی. به طور کلی وظیفه اش مشابه به لیفتراک است. و قدرت حمل ونقل و بارگیری در ارتفاع را نیز دارد.بار بر روی پالت این دستگاه قرار می گیرد. و جا به جا می شود.با استفاده از موتور هیدرولیک و دو عدد موتور برقی کار میکند. دو موتور.، یکی برای کاربرو دیگری برای حرکت خود دستگاه تعبیه شده است.

یکی از مزایای لیفتراک برقی دستی این می باشد. که برای تامین نیروی آن یک باتری وجود دارد. که می توان آن را شارژ کرد.عدم آلودگی ، اعم از صوتی ،. غیر صوتی، آلودگی هوایی .از دیگر فواید لیفتراک برقی دستی می باشد.

هر کدام از لیفتراک ها، در هر دسته ای ، مانند لیفتراک برقی از نظر ارتفاع و وزن محدودیت دارند.مخصوصا در مورد لیفتراک برقی دستی که. بخشی از فعالیت آن مسلما توسط نیروی انسانی تامین می شود.

مهم ترین نکته در مورد لیفتراک برقی:

تفاوت بزرگی که لیفتراک برقی دستی با لیفتراک دستی دارد.در لیفتراک دستی قدیمی ،بالا بردن جک توسط نیروی انسانی انجام میشد. اما در لیفتراک دستی برقی .که مدل به روزتری محسوب می شود.  این  وظیفه تا حدودی توسط پمپ هیدرولیک و باتری انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید :  لیفتراک های برقی

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده.و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف.با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری.لیفتراک برقی ،ریچتراک برقی، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی.در زمینه تامین وفروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.